Havacılık Sigortası

Hava araçları ve hava araçları ile taşınan yolcu, kargo ve bagajı teminat altına alan sigortadır. Poliçe, uçuş ve park sırasında meydana gelebilecek çeşitli riskleri güvence altına alır. Ayrıca ferdi kaza, bagaj, harp sigortaları ile uçak ve helikopterin veya işletmecisinin faaliyetleri nedeniyle üçüncü şahıslara verilebilecek maddi ve bedeni zararlar ile yolcuların yaralanma, sakat kalma veya ölümleri ile uçakta taşınan bagaj, kargo ve postaya, harp, uçak kaçırma, terör ve politik nedenlerle oluşan riskleri poliçede belirlenen şartlar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Enerji ve Altyapı Projeleri

Enerji, inşaat, altyapı projeleri, elektrik üretimi, petrokimya kimya ve madencilik gibi özellikli alanlardaki risk ihtiyaçlarına, yangın ve mühendislik sigortaları branşlarında özel çözümler sunuyoruz.

Siber Risk Sigortası

Kurum ve işletmelerde oluşabilecek siber saldırı sonucunda işletmenin karşılaşacağı zararı önlemek adına poliçedeki şartlar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Ticari Siber Güvenlik Sigortası

Kurumların siber güvenlik riski nedeniyle oluşabilecek veri koruma hasarları, iş durmasından kaynaklanan zararlar, kamu otoritesine karşı yapılan savunmalar ve para cezaları, siber fidye hasarları ile bilgi güvenliği ve gizlilik sorumluluğu ve veri ihlali masrafları poliçemizdeki koşullar ve istisnalar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Bireysel Siber Güvenlik Sigortası

Sigortalının ATM/kredi kartlarına ait şifrelerin dijital platformlar üzerinden ele geçirilmesi suretiyle uğranacak maddi kayıpları, kimlik hırsızlığı sebebiyle oluşacak gelir kaybı ve bu doğrultuda zorunlu olarak yapılacak hukuki masraflar, seyahat ve iletişim harcamalarını, kaybolan veya çalınan kimlik belgelerinin yeniden çıkartılması masraflarını belirlenen limitler dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Kurumsal ve bireysel, tüm sigortacılık ihtiyaçlarınız için buradayız!

Sizi aramamızı ister misiniz?