Konut Sigortaları

Konut Sigortaları

Ev sahibi ya da kiracının evini, eşyalarını; yangın, sel, su baskını, hırsızlık, taşıt çarpması, deprem (DASK sigortasının teminat bedelinin üzerinde kalan bina bedelini kapsar), sel suyu, fırtına, cam kırılması ve birçok ek teminatlar ile poliçedeki belirlenen şartlar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Ortak Alan Sigortası

Apartman ve sitelerdeki ortak kullanım alanlarının yangın, sel, su baskını, enkaz kaldırma, terör, deprem, yer kayması, hırsızlık, hatta elektronik cihazların bozulmasına kadar güvence altına alan sigorta poliçesidir.

Zorunlu Deprem Sigortası (DASK)

Binada depremin ve deprem sonucu meydana gelebilecek yangın, infilak, tsunami ve yer kaymasının doğrudan neden olacağı binadaki maddi zararları, poliçedeki şartlar dahilinde teminat altına alan zorunlu sigorta poliçesidir.

Araç Sigortaları

Kasko Sigortası

Kasko sigortası ile aracınızda ani ve beklenmedik bir anda oluşabilecek çarpma, çarpışma, hırsızlık ve yangın gibi temel risklerin yanında genişletilmiş birçok ek teminat koruma önlemleri ile kayıpları belirlenen şartlar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Trafik Sigortası

Motorlu aracın kullanımı sırasında, ani ve beklenmedik durumda karşıdaki bir kimsenin yaşamını yitirilmesine, yaralanmasına veya karşı taraftaki aracın zarara uğramasına sebebiyet verildiği durumlarda kayıpların Karayolları Trafik Kanunu' na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, poliçedeki şartlar dahilinde teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Sağlık Sigortaları

Bireysel Sağlık Sigortası

Dilediğiniz doktor ya da sağlık kurumunu seçme özgürlüğünü sağlar. Herhangi bir kaza ve hastalık durumlarında oluşacak yatarak ve ayakta tedavi masraflarının karşılanmasına yönelik, kişiye özel olarak hazırlanmış sigorta poliçesidir.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alınan sağlık hizmetlerinde geçerli olan poliçedir. Sosyal Güvenlik Kurumu ile anlaşmalı kurum, branş ve doktorlar tarafından sunulan, Genel Sağlık Sigortası kapsamına alınan sağlık hizmetleri için fark ücretlerini belirlenen şartlar dahilinde karşılayan sigorta poliçesidir.

Seyahat Sağlık Sigortası

Yurt içi ve yurt dışı seyahatleriniz esnasında ya da yurt dışından ülkemizi seyahat edenlerin beklenmedik ve ani oluşan sağlık problemlerine karşı güvence altına alan sigorta poliçesidir.

Yabancı Sağlık Sigortası

Tükiye' de ikamet edecek, çalışacak yabancı uyruklu kişilerin yaptırması zorunlu olan sağlık sigortasıdır. Yabancıların oturma izni veya ikamet tezkeresi için gerekli şartları karşılamaktadır.

Ferdi Kaza Sigortası

Ferdi Kaza Sigortası; kişilerin başlarına gelebilecek ani ve harici olaylar nedeniyle uğrayabilecekleri bedensel zararları teminat altına alır. Kaza sonucu ölüm, sürekli sakatlık, tedavi masrafları ve gündelik tazminat teminatları Ferdi Kaza Sigortası poliçesi ile temin edilebilmektedir.

Tekne Sigortaları

Her türlü deniz rizikolarına (fırtına, çarpışma, batma, karaya oturma), karada bağlanma yerlerinde, marina da veya yatma-çekek yerlerinde meydana gelebilecek kazalara karşı güvence sağlayan sigorta poliçesidir.

Bireysel Emeklilik Sistemi (BES)

Bireysel Emeklilik Sistemi, bireylerin çalışma yaşamı süresince birikim yapmasını sağlayan, Sosyal Güvenlik Sisteminin (SGK) tamamlayıcısı olarak emeklilik gelirine ek bir gelir sağlayan özel emeklilik sistemidir. Bireysel Emeklilik Sistemi, emeklilik döneminizde kullanmanıza yönelik bireysel tasarruflarınız için seçenekler sunar. Birikimleriniz, tercihleriniz doğrultusunda sizin seçtiğiniz planlar dahilinde yine sizin seçtiğiniz ve uzmanların yönettiği fonlara yönlendirilir.

Hayat Sigortaları

Hayat Sigortası, bireylerin belirli bir süre içinde veya sözleşmede belirtilen şart ve haller içinde ölümü veya o kimsenin sözleşmede belirtilen belli bir süreden fazla yaşaması ihtimalini ya da her iki ihtimali beraber teminat altına alan sigorta poliçesidir.

Kurumsal ve bireysel, tüm sigortacılık ihtiyaçlarınız için buradayız!

Sizi aramamızı ister misiniz?